| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna cand visezi un preot pe strada cu lumanari neaprinse in mana?! Dau fundita:!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta dictionar de vise pe google si vei gasi explicatia.

| paulpaul25 a răspuns:

Of Doamne! Termina! Iti zic eu ce inseamna- ca a uitat sa le aprinda! Nu iti mai face griji! Eu nu cred in asa ceva! Nu vad cum ar putea subconstientul tau sa anticipeze ce va urma in viitor prin intermediul unui vis! E o prostie! E ca si cu vrajitoarele! Adica inutil,macar visul nu iti cere bani,dar in Romania orice e posibil deci! Acum lasand gluma, am auzit ca astea cu lumanari,preoti,sicrie, in general lucruri care te duc cu gandul la moarte, inseamna exact contrarul deci : Vei avea o zis buna, poate vei primi ceva cadouri sau ceva vesti bune! Pentru mai multe detalii iti voi da un cont in banca pe care sa il incarci, ca sa pot sa iti spun mai multelaughing Glumesc laughing O zi buna! Si un sfat: Seara culcate cu o bricheta langa tine! Sa poti aprinde lumanarile!