| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna te iubesc?

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

"Te iubesc"
Poate insemna ca o persoana tine la tine, ca in felul in care tin parintii la tine.
Poate fii atunci cand cineva te vede ca pe cea mai unica si frumoasa persoana din lume, indiferent de defectele pe care le ai. Acel cineva care tine la tine enorm de mult, fara ca tu sa fii facut altceva decat sa fii tu insuti.
Si mai exista si acel "te iubesc" spus la caterinca de unele persoane care nu stiu cu adevarat cum e sa simti cu adevarat iubirea happy.

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Știi tu acel sentiment când simți fluturași în stomac? Ale, alea?
smug
E ceva ce multe persoane i-o "dedică" persoanei iubite...și ceva ce multe persoane își bat joc...

| Crucified a răspuns:

Nu eşti deloc mai cool dacă pui întrebări de genu. Deja mă stresaţi voi ăştia cu întrebările voastre tâmpite. Aştepţi cumva răspunsuri profunde?

| lalaballet a răspuns:

Te iubesc

| ellaells a răspuns:

Cel mai frumos sentiment pe care il simti cu adevarat doar o data in viata. Restul sunt doar amagiri...

| Prietenoasa a răspuns:

Te iubesc inseamna ce le zici parintilor si la persoana iubita.