| denisa_2911 a întrebat:

Ce mai faceti? Cu ce va ocupati?
Ce faceti in timpul liber?
V-am pupat!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Buna :*
stau pe TPU si ma amuz impreuna cu un prieten pe mess.
deocamdata sunt eleva sad astept sa termin scoala sa pot da mai departe, la armata sper.
timpul liber thinking mi l dozez in functie de ce am chef in ziua respectiva sau in timpul ala.
fac in general orice mi se pare distractiv big grin
kisses and hugs love struck

6 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Buna. Si eu mananc strugurihee hee si stau pe TPU...acus mai citesc o stire ceva, dupa aia ma apuc de treaba...vad eu ce treaba.

| r8driver a răspuns:

Fac binisor dar an timpul liber m-a cam plictisesc ca nu sunt an tara. PA...PA.

| cîrne a răspuns:

Buna! momentan joc sah cu laptopul si-l bat pe nenorocit. sper s-ajung si la nivelul doi.stiu, e trist. in rest, sunt student, iar in timpul liber, pierd vremea.

| Smackdown a răspuns:

Ma uit la filme porno chiar daca am sub 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună și ție.
Binișor. Mă ocup cu mai multe: serviciu, școală, sală de forță, internet, citit, ascult muzică, fac schimb de păreri, dorm, șofez, etc.
Tu?
Și eu te-am pupat.
Noapte bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta, ma pregatesc sa ma indop cu struguri big grin