| Kozbinski a întrebat:

ce parere aveti de faptul ca unele persoane acum de sarbatori,experimenteaza o stare profunda de depresie,din cauza faptului ca se simt singuri si fara prieteni sau fara iubita,iar parintii lor sunt reci sau ditanti,si vad ca toate usile le sant inchise,iar toate sperantele lor se naruie precum un castel de nisip,si ajung in ziua de craciun atunci cand toata lumea este fericita si se distreaza, sa aiba ganduri suicidare!,? ps dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii happy! Viata nu e mereu roz, trebuie doar sa stii sa o coloreziwinking! Suferinta asta o sa treaca odata cu timpul. O sa vezi ca o sa intalnesti pe cineva care va tine cu adevarat la tine! Nu uita ca fiecare sut in fund e un pas inainte :*!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai au încredere în ei, starea de singurătate este mai accentuată, se văd inutili, etc.
Pa, pa.

| mentholinks a răspuns:

Da, aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa gandim asa! Gandeste-te ca sunt mii de persoane care dorm pe strazi, nu au ce manca si nu au pe cine starnge in brate! Stiu, e un sentiment urat, ne doare. dar trebuie sa trecem pestewinking!

| Kozbinski explică (pentru anonim_4396):

Da ai foarte mare dreptate,tocmai acum o luna urmaream pe relitatea o emisiune despre cauzele si rata sinuciderilor anuale la noi an tara,nu stiu daca ai prins-o si tu, concluzia de baza a fost motivele sunt cel mai adesea,pierderea, serviciului,despartirile, pierderea caminului, umilintele sau pierderea cuiva drag, in cazul meu a fost drgostea, am iubit nespus o fata dar ea m-a respins intr-un mod umilitor, ce ce mia provocat suferinte enorme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kozbinski):

Heii, capul suswinking! Incearca sa vezi partile bune ale vietii! Vreau sa imi promiti ca nu o sa te mai gandesti la tot felul de prostii, ok.e? happy

| Kozbinski explică (pentru anonim_4396):

Mersii foarte mult e cel mai frumos raspuns pe care l-am primit pana acum, ati raman recunoscator, pupici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kozbinski):

Ma bucur enorm ca te-am putu ajuta! Mecii de fundita kiss!

| Kozbinski explică (pentru anonim_4396):

Nu ai de ce, eu ati multumesc, si daca vrei sa o accepti ati trimit o cere de pretenie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kozbinski):

Heii happy! Viata nu e mereu roz, trebuie doar sa stii sa o coloreziwinking! Suferinta asta o sa treaca odata cu timpul. O sa vezi ca o sa intalnesti pe cineva care va tine cu adevarat la tine! Nu uita ca fiecare sut in fund e un pas inainte :*!

| Zatharra a răspuns:

Bate palma!