| Aliyaa a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul nokia 3600 slide?
Calitati, defecte?

4 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna.

Eu am nokia 3600 si nu este niciun defect iti spun nokia 3600 este cel mai super!

Pa, pa.

| Sorin_8158 a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-3600_slide-2013 Aici poti gasi toate avntajele si dezavantajele telefonului. Ati spun eu ca este foarte bun telefonul. Sa ai grija de el si sa nu-l scapi pe jos ca al meu ii praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trimiti sms la 1390 cu textul 2131301 primesti 400 min si 400 sms in retea+80 min internationale...credeam ca e pacaleala dar a mers si acum ma bucur de minutebig grin. Testat suta la suta.

| anku_4913 a răspuns:

E cat se poate de bun...mai ales ca la toate retelele de telefonie mobila il gasesti la super oferte.nu ar fi o investitie proasta.
;)

http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-3600-slide