| AleDia a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea (sau filmul) Codul lui Da Vinci? Dar despre acel criptex?

5 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Frumoasă povestea! Dacă ar fi fost și adevărată...

| alexandruth a răspuns:

Cartea e bestiala, filmul la fel, dar e putin cam diferit de carte. Cryptix-ul e tare, ar fi misto sa am unul... Totusi, cartea merita citita, citeste pe aia prima data.happy

| Senzaționalul a răspuns:

Cartea n-am citit-o.
Filmul este misterios si iti pune putin creierul in miscare.Dar, avand in vedere bugetul enorm de care a dispus, e un film de nota 7/10.

| purplestar9494 a răspuns:

Un film care chiar iti pune mintea la lucru happy foarte palpitant si foarte bine realizat, povestea este una de exceptie si foarte bine gandita.Cu toate ca mi-a placut foarte mult filmul iti recomand sa citesti si cartea care este si mai frumoasa.Iti recomand si celalalte cartii tot de Dan Brown si tot cu Dr Robert Langdon doar ca povestile difera, daca ti a placut codul lui da vinci sigur iti vor placea si astea doua se numesc :Ingeri si demoni si Simbolul pierdut