| abcdefgh a întrebat:

Ce parere aveti despre MarioaraPocaita? Una proasta sau foarte proasta? Eu sincer m am saturat de ea si intrebarile ei stupide. Ce am putea face impotriva persoanelor de acest fel?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Să le ignorăm şi să raportăm postările lor care încalcă regulamentul, însă fără să răspundem.
Dacă n-ar primi atâta atenţie, s-ar plictisi demult şi s-ar lăsa de "meserie".

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Lasati-o in pace, copi!

| Bogdanux a răspuns:

Nu e proasta, e un troll.Un troll ateu.

| Aleqa a răspuns:

Heii!love struck
N-o cunosc!laughing
Atat zic. Daca esti draguta sa imi dai si mie o intrebare sau doua de a ei iti sunt recunoscatoarepuppy dog eyes.
Numai bine=]

| ILŞMM a răspuns:

Nu prea am citit întrebările acestei persoane.
Le poți confirma admin-ilor de această treabă.

| ILŞMM a răspuns:

Lăsa-ti-o să pună câte întrebări vrea.Pentru asta a fost făcut site-ul.

| schindlerww a răspuns:

rolling on the floor

Chiar acum cateva minute am descoperit-o si eu. Nu stiam ca este asa cunoscuta. laughing

Ar trebui sa facem o greva sau ceva - nu mai punem raspunsuri si intrebari pana nu ii e sters contul.hee hee (Stiu, sunt rea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii un mesaj adminului, la catalin@tree.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa facem? Trebuie sa fim pe faza si sa-i raportam postarile. Nu o bagam in seama. Trebuie sa fim mai "comunisti" cu ea. Trebuie neaparat sa-i raportam intrebarile cat mai repede posibil, ca altfel pun altii botul, care nu stiu ca e troll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-i pace, e amuzanta.