| harapalbdeioncreanga a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de fotograf? Vi se pare o meserie inferioara sau nu? Adică la ce va gândiți prima oara când cineva va spune ca e fotograf?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu-ti asigura traiul de zi cu zi---un hobby cu care poti avea un venit suplimentar si sporadic!

| ombladon112 a răspuns:

Sa imi cumpar un aparat foto + obiectiv :)) de aici http://bit.ly/1wyZidC

| Hs_Dany_1996 a răspuns:

Mie mi se pare destul de frumoasa cand cineva imi spune ca e fotograf. ma gandesc ca el vede lumea altfel decat mine vede partile frumoase si profita de un peisaj cand il vede