| LnT a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia E71?
Sau ce telefo imi recomandati pana in 1000 de lei?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ eu am avut Nokia e71 mai bine de un an si pot sa zic ca m-am impacat foarte bine cu el, avand tastatura qwerty iti vine foarte usor la scris happy, iti mai recomand Nokia E5 sau orice model BlackBerry, succes.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eu zic sa iti faci timp si sa te duci la magazinele de specialitate si sa vezi cu ochii tai produsele, unii te lasa sa le si butonezi si asa te lamuresti.Si plus ca iti mai dau si aia de pe-acolo explicatii despre ele.Asa cred ca e cel mai bine.Sa vezi oferta si sa alegi ce consideri de cuviinta.Iti doresc succes si sa folosesti mobilul cu placere si sa il ai mult timp! happy

| daassh a răspuns:

Motorola Fire
Samsung galaxy mini
Sony ericsson xperia mini pro
Samsung galaxy Ace
Sunt ogramada de telefoane dar nu Nokia sunt foarte slabe, sistemul de operare cel mai rau le trag in jos.Succes!