| gabrielosss98 a întrebat:

ce parere aveti despre Nokia lumia 820? Sau daca puteti sa imi recomandati alte telefoane din gama lumia.Dau funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT, dar mi se pare cam SCUMP - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_820-4968.php

Iar dacă vrei mai multe aplicaţii/jocuri, NU vei găsi prea multe pentru Windows Phone 8.

Pentru multe aplicaţii/jocuri este indicat un model cu Android!

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| cocowx a răspuns:

Este bun, doar ca la faza cu aplicatiile nu ti-l recomand daca vrei sa ai multe aplicatii, dar cele mai populare le poti gasi

| Razvanboy17 a răspuns:

Este foarte bun telefonul tongue :X

| andreimircea2 a răspuns:

Mie unul nu imi place Nokia dar acest model vad ca este destul de performant:

Procesor de 1500 Mhz
Gps
Sistem de operare Windows 8
Camera de 8 Mega pixeli.

Ce sa mai. e un telefon performant. Mi se pare totusi putin cam scump. uite aici un pret pentru el http://bit.ly/11neD1p