| Yosifica a întrebat:

ce parere aveti despre numele alina?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Hmm...Nice, dar ai grija multi o sa rada de tine cu acele mici si rautacioase bancuri cu "Alinuta", dar pana la urma daca iti place numele, ce sa-ti pese ce-ti zic altii?kiss

| FailL a răspuns (pentru SongokuJR):

Stii unde pun eu parerea celorlalti, mai ales a unor persoane virtuale cu care n-o sa am vreo treaba niciodata? fix la cur, asa ca din partea mea sa comenteze ce vor.

| SongokuJR a răspuns (pentru FailL):

happy

| Yosifica explică (pentru FailL):

Mai happy din cuvintele tale asta reiese nu am spus ca leai facut, si vezi mai citeste odata poate iti dai seama ca mai facut proasta din penultimul mesaj

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Le-ai**
m-ai**

nu draga, nu te-am facut proasta in niciun mesaj. dar asa sunteti voi femeile din prima secunda in care va dau sanii. incepeti sa exagerati si sa intelegeti numai ce vreti. eu nu te-am facut proasta, dar se pare ca te-ai simtit tu singura... iar daca pe tine cineva pe un site te poate face sa te simti asa. pe langa faptul ca-i trist si stupid, mai denota si lipsa de incredere.

mai lucreaza la limba romana si la logica.

| Yosifica explică (pentru FailL):

Scuza-ma la lb rom. n`ai ce comenta, in primul rand 2 greseli de ortografie? vb serios? suntem pe un site ...ai taste nu scrii in viata de zi cu zi ..gandeste si tu putin si care este problema ai sa vezi cand vei avea o iubita sau poate ai, dar depinde cum o consideri sau o vei considera tu, dar citeste de 20 de ori mesajul acela si ai sa vezi ceea ce reiese din cuvintele tale si logica am happy am destula materie cenusie poate iti imprumut si tiewinking

| Yosifica explică (pentru FailL):

''dar daca pe tine te`o chema alina incep sa cred ca asa-i '', deci explicatia: daca pe mine ma cheama alina sunt proasta nu?straight facetrage concluzia si singur

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

N-au fost greseli de ortografie stai calma. ori stii sa folosesti cratima, ori nu stii. ca tastezi, scrii de mana, de picior, de copita. e acelasi lucru.

si nu te-am facut proasta, daca voiam iti ziceam fix asa "esti proasta", ca n-am vreo retinere. a fost un apropo foarte bine meritat de catre tine, deoarece te-ai trezit din senin ofuscata ca eu am le-am jignit pe toate alinele. de unde pana unde, habar n-am. nu-mi bat capul intelegand femeile, m-am convins de mic ca sunteti nebune. si uite, acum ma poti acuza ca v-am facut pe toate nebune... go4it

| Yosifica explică (pentru FailL):

Si barbatii cum sunt? crede`ma unii ca tine nu merita sa traiasca pe pamant si cratima tine de ortografie (gramatica lb romane) daca nu intelegi o femeie e problema ta, nu e a mea invata sa le intelegi, daca nu mori singur ...fiecare cu treaba lui nici barbatii nu sunt mai presus decat o femeie, crede`ma de atatea ori barbatii mi-au aratat ca sunt mai jos ca femeile si fara femei nu a`ti face nimic, nu sunteti in stare sa traiti fara ele.

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Mai bine traim in laba, decat cu agramate si suferinde ca tine. nu mai poti frate sa zici nimic, ca se gaseste cate o toapa ca tine care sa sara de cur 10metri. bai m-ati sictirit de tot, sunteti atat de pline de voi si cu pretentii sa fiti adorate, iubite si vai de capul meu... NICIODATA CONTRAZISE.

nu ti-as fi zis nimic daca nu faceai tu crize aiurea. next time mai lasa din figuri ca nu esti vreo interesanta

| Yosifica explică (pentru FailL):

Ba sunt, pentru cine ma considera daca eram asa figuranta si asa cum ma consideri tu nu aveam o relatie pana acum, dar ma baiete din moment ce nu sti sa te comporti cu niste fete normal ca reactionez asa si te mai si contrazici si o sustii pe a ta mare si tare de parca tu ai fi cel mai important!

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Esti da, cea mai interesanta si importanta pentru strambul care s-a uitat la tine.

si o sustin pe ea pentru ca am si argumente si am si dreptate. spre deosebire de tine, eu nu inteleg ce vreau din posturile oamenilor ca apoi sa caut cearta. acum nu-ti mai convine, nu? ai iesit cam sifonata, si nici iq-ul ala de 70 nu prea te-a ajutat rolling eyes

| Yosifica explică (pentru FailL):

Vai, normal draga atata timp cat de legi de intrebarile mele mi s epare normal sa ripostez si ''strambul'' asta cum il consideri tu nici pe jumatete nu te compari cu el! asa ca hai du-te invata sa nu mai fi atat de arogant si apoi sa vi sa comentezi la intrebarile mele

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Sa fii sanatoasa cu strambul tau. va meritati. si va rog eu, din partea intregii omeniri. nu faceti copii. si asa e lumea plina de tzoape si prostani.winking

| Yosifica explică (pentru FailL):

Da prostani ca tine laughing lasa o sa fie copii tai destepti happy copil de 7 ani

30 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Fiecare nume este frumos in felul lui.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este un nume frumos. Frumos ar fi ca și fata care îl poartă să fie frumoasă, și cu un suflet bun, cunosc multe fete Alina.

| Ella3133 a răspuns:

Ce pot crede despre numele meu?rolling on the floor

| alin567 a răspuns:

E frumos pe mine ma cheama alin laughing

| LaNaibaa a răspuns:

Imi place love struck, cand eram mica vroiam sa ma cheme alina laughing

| Soowhaat01 a răspuns:

Eu mereu cand eram mica si ma jucam cu fetele, imi puneam numele alina la orice joc.

| gfghn a răspuns:

Nu ma cheama Alina. Dar Aproape toti imi spun asa de mica. Si vreau sa il Schimb in Alina.Este un nume frumos. funda?

| FailL a răspuns:

Banal. toate fetele se numesc ori alina, ori mihaela ori andreea.

| Yosifica explică (pentru FailL):

Banal pentru tine, cred ca esti singurul cu parerea de aici dintre cei care au raspuns nu vroiai sa fie un num gen estera? compara cele 2 nume si gandeste-te care e cel mai frumos

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Pai da, ca numai estera exista ca termen de comparatie, logic rolling eyes

si este foarte intalnit numele asta. daca arunc o rosie pe geam ( ca sa nu zic ca dau o flegma) sigur cade in capul uneia Alina. nu-mi place, pana la urma este chestie de gusturi.

| Yosifica explică (pentru FailL):

Bun nu-ti place, dar nu jigni fetele cu acest nume fiindca nu toate sunt proaste preacum reiese din cuvintele tale

| FailL a răspuns (pentru Yosifica):

Arata-mi tu mie UNDE le-am facut proaste! Am zis de nume CA-I BANAL, nu ca's toate alinele proaste. Dar daca pe tine te-o chema alina... incep sa cred ca asa'i straight face

| Bellathaa a răspuns:

E un nume superb! happy Dupa parerea mea numele asta inspira liniste. :*:*

| b1encu7z4 a răspuns:

Mie imi place e dragut dar sunt unele care imi plac si mai multwinking