| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna.
Ce personalitate aveti?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Raționala aș vrea eu, dar, acționez emoțional din păcate, si mereu suferi daca trăiești emoțional, deși fără partea emo am fii roboti, ideea e sa fiu undeva la mijloc si asta doar prin auto reflecție, e un proces întreg, deși consider ca personalitatea este permanenta dobândita in copilărie, dar e si personalitatea prin experientele dobândite, sper sa fiu matur in gândire, sa fiu economic, sa am fizicul care îmi doresc, sa am o iubită, sa evoluez prin auto reflecție, cere timp, sa învăț mereu ceva nou, recomand paradoxul bunătăți

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu ce personalitate ai?

Pana acum nu ne-am lamurit decat ca esti MITOMANCA (adica mincinoasa) odata ce la profil spui ca esti de genul "masculin", dar in topice spui ca esti de genul "masculin".

https://www.tpu.ro/utilizator/acikuv/intrebari/2/

"în 12 Martie | HUAWEHUAWE a întrebat:
Buna!
Am o intrebare doar si doar pentru fete si femei atat.
Am 17 ani si AM FOST INVITATA sa vad un film (n-am mai iesit cu acest baiat dar il cunosc), am citit pe net ca este un pretex pentru a face sex."

https://www.tpu.ro/......mai-iesit/

| HUAWEHUAWE explică (pentru Violleta2022):

Sunt animator
de ce ma intrebi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Forumul asta este pentru ajutor, nu pentru animatie si minciuna!

Tu esti de fapt un mincinos si acest lucru nu te va ajuta niciodata in viata, fiindca oamenii te prind cu minciuna si te ocolesc, te evita, nu-ti mai dau nici un pic de credit... nici nu te mai iau inserios.

| HUAWEHUAWE explică (pentru Violleta2022):

Pai asa m-a facut Dumnezeu sa am personalitatea asta pe pamant, sa ies ca nu ma incadrez?

Uite sunt sincer : Ai intrat la 2 intrebari de ale mele iar din una ai citat, care-i scopul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Dumnezeu nu te-a facut mincinos, asta ai ales tu sa fii, ceea ce iti va aduce numai necazuri in viata daca nu inveti si nu-ti corectezi obiceiurile si apucaturile proaste.

| HUAWEHUAWE explică (pentru Violleta2022):

Care e minciuna care te-a facut sa dai pe afara in privinta mea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Ia de citeste intrebarile pe care le-ai postat pe forum!
In unele spui te dai femeie, dar la profilul contului tau ai scris ca esti barbat.
vezi ca ti-am dat si linkurile... noroc ca formul asta salveaza tot happy

Uite, ti-am dat mura in gura taman pasazele unde declari ba ca esti de genul "masculin", ba de genul Feminin"
https://imgur.com/iYuLqAj

| HUAWEHUAWE explică (pentru Violleta2022):

. noroc ca formul asta salveaza

pai nu inteleg, fa-ma tu sa inteleg, care-i norocul tau ca forumul asta salveaza tot?
ce pierdeai?

| Violleta2022 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Eu nu pierd nimic baitel sau fetita, sau ce dumnezue esti, doar am scos in evidenta ca esti mincinos si nu esti credibil pe forum, cu toate balariile povestite pe aici.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce se cere...

| SilentRain a răspuns:

Bipolară cu apucături de pușcăriaș rus

| CostinAlamariu a răspuns:

Personalitatea #4323
E luată deja, dar dacă vrei #4325 e libera

| Maraa345 a răspuns:

Nefolositoare.