| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna!
Am o intrebare doar si doar pentru fete si femei atat.
Am 17 ani si am fost invitata sa vad un film (n-am mai iesit cu acest baiat dar il cunosc), am citit pe net ca este un pretex pentru a face sex.
Voi ce parere aveti din experienta voastra?
Nu vreau sa ma duc si sa trebuiasca sa refuz, dar as vrea sa vad filmul cu el

3 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Mersul la film nu cred ca include in meniu si partida aferenta. Decat daca te cheama intr-o vagauna, ceva (si are un TV acolo). Mergi si vezi filmul, daca nu-ti displace total individul. Dupa aia mai vedeti voi....Mai vedeti ori alte filme, ori "filmele" voastre. Cine stie...
Si corect e "pretexT", ca idee...

| AndreeaWTS a răspuns:

Pui o intrebare in care omiti esentialul. Ai fost invitata să vezi un film, unde?
La Cinemax, acasa la el, acasa la un prieten, la caminul cultural din comuna?

| Ella66 a răspuns:

Poti sa vezi filmul la cinema sau la el acasa daca nu e singur. Daca vrea acasa la el si e singur atunci e un pretext. Vrea ceva de la tine sau depinde ce fel de persoana este el