| OKxGIRLx a întrebat:

Ce pot face daca verisorul meu nai mic ia toata atentia si parca sunt invizibila, cum as putea sa imi recastig atentia?

Răspuns Câştigător
| Neymar a răspuns:

Remarcate prin ceea ce el nu poate sa faca insa incearca sa intelegi ca asupra celor mici este mia mare atentia.

1 răspuns:
| PcvXd a răspuns:

El este mai mic asa ai fost si tu gandeste-te ca el este mic.acum nu trebuie sa fii geloasa sau ceva de genul. pentru el trebuie multa atentie. tu esti mai mare, poti sa te descurci singura