| AdelaOT a întrebat:

Cum sa recastig atenția unui tip?

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu ar trebui sa te lupți pentru atenția cuiva, niciodată, dacă nu se întâmpla natural, nu are vreun farmec. Mai ales ca ai pierdut-o deja, nu te merita. Degeaba te strofoci și faci ceva forțat, parerea mea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dezbracandu-te

| Lukasssz a răspuns:

Facand sex cu el.

| CIaudiu a răspuns:

Te imbraci in colanti si o bluza cu decolteu adanc care sa-ti vina ceva mai multat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O faci pe inabordabila. Cel puțin la început.

| Mopmop a răspuns:

Incearca sa indrepti pe viitor ceea ce a dus la pierderea atentiei. Dar aplica pentru viitoarea relatie...

| liliana77any a răspuns:

Incearca sa inti in discutie cu el.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu (mai) are rost.

| andreiceltare a răspuns:

Te pui la el in brate, literalmente orice baiat iubeste cand se pune o tipa la el pe picioare