| HoHOO a întrebat:

ce puteti sa imi spuneti despre zodia fecioara! Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Neinteresantul a răspuns:

Iti spun din observatiile mele:
- barbatii sunt niste mincinosi, extrem de laudarosi si exagereaza foarte mult. prefera aventurile si isi fac de cap intr-o relatie.
- femeile sunt in general indiferente, greu de cucerit si au o incapatanare "diferita". sunt conservatoare, simple si foarte curate.
Majoritatea fetelor din zodia fecioara nu stiu sa-si aleaga partenerii, au parte de cateva dezamagiri si nu le mai trebuie relatie. Sunt foarte sensibile si perfectioniste.

ETC laughing

| HoHOO explică (pentru Neinteresantul):

Asta crezi tu sau sti deundeva?

| Neinteresantul a răspuns (pentru HoHOO):

Am generalizat, la fel cum fac toate persoanele care discuta despre zodii. Sunt parerile mele pe care mi le-am format din observatii, dar si citind despre zodii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e cea mai tare zodie.

| JustSomebody a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-fecioara.php sau http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/fecioara/ - uite-te aici dar P.S. nu este obligatoriu ca zodiacul sa aiba dreptate sau sa fie real deci nu crede 100% ce scrie acolo si fii tu insuti;)