| Creatzaaaa2546 a întrebat:

happy ce se intampla daca nu predau toate cartile la sfarsit de an scolar?(p.s.nu le-am gasit)

Răspuns Câştigător
| costivr a răspuns:

Ei zic ca e caz penal ca puscarie ca nu stiu ce...(glumeam)
nici eu nu le-am mai dat nici in clasa a 8 nici intr-a 9 nici intr-a 10a. si nu am patit nimic.
fi scurt in explicatii si direct. nu te inmuia nu le ai si punct.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nici eu nu le-am predat pe toate oricum cine crezi ca verifica?laughing

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Eu stiam ca le platesti sad Sau cel putin asa era la minebatting eyelashes. Insa daca ai o/un diriginta/diriginte inteleg. nu cred ca va fi nicio problema happy.
Pa, pa.

| Kasia a răspuns:

Te aresteaza.straight face

le dai la anul'(in toamna-daca le gasesti)daca nu poate le platesti.

| AnneCrissy a răspuns:

Buna!
Eu stiu ca trebuie sa le platesti. Daca nu vrei sa le platesti mai este o modalitate, sa aduci alte carti in schimb.
Sper ca te-am ajutat! :3