| DeeeaA a întrebat:

Buna!
Ce seriale vizionati, dragii mei?happy

5 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Anatomia lui Grey. Acum s-a terminat sezonul opt si trebuie sa astept pana-n septembrie sa apara. Intr-o luna m-am uitat la toate cele 7 sezoane aparute pana atunci.

| delonia a răspuns:

Pai: The Client List, Fairly legal, Awkward, Castle si White Collar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90210,Supernatural,Pretty Little Liars, Teen Wolf, Life Unexpected, V2009, The lying game, Ghost Whisperer, The Client List.

| val31989 a răspuns:

Salut,eu privesc Elveda Derken(inainte de sfarsit),happy

| Prettymadam a răspuns:

Salut!
Eu privesc : Pretty Little Liars, Lie to me, Supernatural, Gossip Girl, Lost, The Mentalist, One Tree Hill.
Toate sunt diferite, sper sa gasesti printre ele unul care sa-ti placa :]