| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce stiti despre accidentul din Ungaria, un autocar si un tir care s-au lovit frontal azi dimineata? autocarul a plecat aseara din Arad si se indrepta spre Spania. M-am uitat la stiri si nu a spus numele celor morti sau raniti, si cred ca taica-meo a mers cu acel autocar.va rog daca stiti ceva sa-mi spuneti. dupa cat timp anunta politia familiile? mersi

1 răspuns:
| blondu_9020 a răspuns:

Tot ce stiu e ca autocaru era de la firma Atlassib, stiu ca au fost 6 morti si cred ca daca s-ar fi intamplat ceva politia ar fi anuntat repede familiile pentru ca banuiesc ca acele persoane aveau in buzunar actele de identitatethinking, dc nu incerci sa iei legatura cu tatal tau...Doamne ajuta