| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a fost raportat raspunsul, as dori si eu sa stiu cu ce am gresit?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Membrii pot raporta postarile si astfel ele pot ajunge sa fie respinse. Ca sa te pot ajuta, trimite-mi un mesaj cu raspunsul problematic si apoi voi incerca sa te ajut.

| Mosotti a răspuns:

De unde stii ca ti s-a raportat raspunsul?! Cand se raporteaza ceva, userul nu stie nici ca s-a raportat si nici cine, stie doar moderatorul.
A fost sters pur si simplu fara raport cred.

| Celcestietot a răspuns:

Ca l-ai scris?

| LPCTSTR a răspuns:

Ce raspuns?

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cu tigani

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu am voie sa cred intr-un anumit mod sa stiu? Parca traim in democrație

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

N-a fost niciodata nicaieri democratie, la ce te astepti?

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu o sa imi schimb parerea ca TPU imi sterge un raspuns, tigani ne face de rusine in toata europa