| MO231 a întrebat:

Ce ziceti de oamenii de pe TPU care zi intodeauna ca dau funda si dupa aia nu dau. Vreau parerile voastre...

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEau:*
mda...am vazut si eu mai multe persoane care fac asta, promit ceva si dupaceai nu se tin de cuvant, sau poate ca nu au mai intrat pe TPU de ceva timp sau poate asteapta sa rasp mai multe persoane ca sa vada ce raspuns e mai bun...happy

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Oare acestia sunt primi oameni care spun una si fac alta? Si oricum nu pot da funda tuturor raspunsurilor la o intrebare... deci raspunde fara a astepta funda, chiar daca a fost promisa. Daca poti ajuta, ajuta!

| MescaMascalina a răspuns:

Mie personal nu imi pasa de funda. Imi place sa imi exprim punctul de vedere, sa dau sfaturi (am in plan o cariera de psihologbig grin), insa consider ca daca spui ceva, asa trebuie sa fie. Un om care nu se tine de cuvant nu este un om de incredere. Daca nu doreste sa dea Incredibila Funda, macar sa nu mai spuna ca o dabatting eyelashes:*