| Geoops a întrebat:

Cea mai buna prietena m-a rugat sa o ajut.iar eu va cer ajutorul voua. prietena mea m-a rugat sa postez urmatoarea intrebare:
"Vreau sa ma ingras! Dar nu pot.
Sunt foarte slaba, si nu-mi place DELOC asta!
Uneori. cei din jurul meu rad de mine.
Am 1, 43 inaltime si 31 kilograme. Nu vreau sa-mi ascund kilogramele prin haine, vreau sa ma ingras, nu sa ascund asta!
Imi puteti da sfaturi? Va rog foarte rapide. Vreau sa ma ingras cat mai mult intr-un timp scurt! De exemplu m-as putea ingrasa un kilogram intr-o zi?"

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Pai pe langa idea de a manca oricand orice incearca sa mananci fast food si incearca sa mananci polen este la farmacie sau la naturiste daca mananca ce am zis si desigur multa paine dulciuri se va ingrasa.