| babyloving a întrebat:

Cei care au posturile de televiziune furnizate de Dolce, mai aveti postul Music Channel în grila de programe? Mie nu îmi mai apare. Oare e scos de tot?

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Acesta este mesajul celor de la Music Channel postat pe Facebook.Asadar,da postul a fost scos definitiv din grila de programe.,, Daca sunteti abonati Dolce, cu siguranta ati observat ca Music Channel nu mai apare in grila de programe. Pentru a ne putea receptiona din nou, sunati la Dolce si cereti reintroducerea canalului. Take Back Your Music Channel! ''