| mili25 a întrebat:

Buna,
Cei care jucati la loto 6/49, 5/40, si joker, cum va alegeti numerele? Ce strategii aveti?
Cei care nu joaca nu va bagati in seama inutil, dau fundita pentru cel care imi spune o strategie interesanta (fara date de nastere sau ceva de genul), si blochez pe cine incepe sa abereze sau sa jigneasca.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Uneori bag date de nastere, alteori numere care imi vin in minte aiurea. De obicei stiu macar 3 numere pe care vreau sa le pun, inainte de a lua bilet, alteori le stiu pe toate.

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În funcție de numerele care au ieşit ultima dată.

| mili25 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Asa pun si eu, ma gandeam ca mai aflu alte strategii

| RAY a răspuns:

Nu vrei si numerele castigatoare sa stim si noi?

| mili25 explică (pentru RAY):

Am cerut strategii. De ce te bagi in seama inutil?

| RAY a răspuns (pentru mili25):

Ce strategi e noroc atat

| lilith16 a răspuns:

Eu am jucat un timp lung la bile dar am băgat si cateva biletele la loto, in general puneam numere ca data nasterii spre ex 12 sau etc dar depinde câteodată puneam random, dar la bile puneam 40, 48, 21, 10, 8, in general care pica mai des si nu ma pot plange ca tot castigam dar niciodată la ambele nu puneam numerele care au mai iesit in meciul anterior ca e clar ca nu o sa pice tot alea