| Sely_3806 a întrebat:

Buna cine a fost primul oul sau gaina? (scuze pentru categorie) funda la cel mai logic raspuns

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Intai a fost gaina, fiindca daca era oul primul nu ar fi avut cine sa il cloceasca! laughing

4 răspunsuri:
| Yoคna a răspuns:

Oullaughing fiindca gaiana s`a nascut din outongue

| pinkystyleツ a răspuns:

Cocosu' daca nu oul ca gaine e pe busylaughing

| Eeu a răspuns:

Cocosul. laughing

Si dupa aia gaina`. laughing

Si prin contopirea rolling on the floor cocosului` si a gainii a iesit oul`. rolling on the floor

| Ileana_6025 a răspuns:

Eu zic că prima dată a fost NIMIC, iar apoi s-au creat cocoșul. Cum s-a creat și Adam. rolling on the floor
Și din coasta cocoșului s-a creat găina, care a creat la rândul ei oul.
Deci... GĂINA!