| Bijou15 a întrebat:

Cine este boboc(sau elevi mai mari laughing in Colegiul National Iulia Hasdeu(Bucuresti)?

8 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Norocoasotongue eu am incercat acolo si nu am intratwaiting ahh eu sunt la elena cuza

| Bijou15 explică (pentru gohsty):

happy... e bine si la Elena Cuza. Eu am pus primul CNIH si acolo am intrat laughing. Oricum, bafta la toamna... siiii in continuare!

| Wilder a răspuns:

La fel ca tine, prima mea optiune a fost CNIH, si fix acolo am intrat happy
Ei bine, cred ca ne vedem la toamna big grin

| Bijou15 explică (pentru Wilder):

Nu vi la intalnirea bobocilor, cea de vineri? happy

| Wilder a răspuns:

Păi, nu ştiam de nici o întâlnire, dar probabil voi veni thinking

| Wilder a răspuns:

Tu esti la filologie sau mate-info? thinking

| Bijou15 explică:

Pai,pe facebook s-a creeat un event.Vineri la 16 e intalnirea.In fata liceului si mergem la Bristo HB.Nu cred ca pot veni, oricum.