| anonim_4396 a întrebat:

cine imi face si mie cateva povestioare mai dragute... cu 2 indragostiti? Gen: ne-am intalnit, ne.am jucat, nu stiu ce, dupa ne-am dus prin badure, sau oras sau oriunde altundeva, cu imbratisari si chestii... orice va trece prin cap happy

1 răspuns:
| Axelrunda a răspuns:

Am intalnit-o prima oara la un festival din scoala, ea a venit noua din Kyrgizstan si ea mi-a cerut sa ii arat prin scoala, caci ea a fost pusa in clasa mea. Asa ca i-am aratat scoala si am devenit prieteni buni. La sfarsitul zilei m-a pupat pe obraj. Am fost prieteni buni timp de 3 luni, asta pana cand nu a mai venit dintr-o data la scoala. Am intrebat pe toata lumea, am sunat-o de mai multe ori. Stiam ca ceva nu este in regula, asa ca am cerut dirigintei adresa ei sa ma documentez ce se intampla cu ea. Cand am ajuns la ea in fata casei, am batut la usa... Mi-a deschis o doamna in varsta si m-a salutat si m-a intrebat ce doresc. I-am raspusns ca o caut pe colega mea si daca este bine. Dintrodata fata i s-a intunecat si mi-a soptit ca a fost,, tarata'' inapoi in kyrgizstan. Elita acelei tari ia adus pe toti inapoi in tara, un dictator rau de inima a ajuns la putere... Mailin, caci asa o cheama pe fata pe care eu am ajuns sa o iubesc in cele trei luni, si ea pe mine, dar doar in secret caci ne era amandouara frica sa o spunem. Dar de aici incepe aventura sa o salvez!