| kynleiii a întrebat:

Cine imi poate zice ce imi da de facut la level3, 4, 5 la lady popular?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pentru nivelul 3:

-Cumpara un card pentru fitness
-Cumpara o podea si un tapet pentru casa ta.
-Joaca si castiga "Concentrare"
-Obtine 75 IQ

Pentru nivelul 4:

-Salveaza 10 echipamente la garderoba.(Acestea se vor salva doar daca pui nume diferit la 10tinute sau aceeasi tinuta)
-Inchiriaza un apartament mai mare
-Trebuie sa ai cel putin 10 haine in garderoba.

Pentru nivelul 5:

desparte-te de iubit (trebuie sa fi singura nu lua unul nou)
-Castiga cel putin 30 de dueluri de moda sau luptele doamnei(DOAR ACESTEA SE PUN PROVOCI FETELE IN JOC)
-Inscrie 4000 de puncte
-Cumpara d ela mall fusta aia cu floare in colt care costa 599$

Si uite aici scopurile si pentru restul nivelelor(pana la nvl 47):

http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?t=423&f=10