| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Buna cine joaca OURWORLd...nu stiti ce trebuie sa skriu sau sa fac ca atunci cand skriu ceva sa imi apara skrisul normal nu sa-l schimbe... funda

3 răspunsuri:

Mnuh` asta vreau sa zic sad pei level 52... dar daca skriu "CEAU!" la ceilalti jukatori le apare altceva. ce trebuie sa fac ca sa mearga bine?

| Anonim134 a răspuns:

Eu![la ce nivel esti?] ce vrei sa spui? si eu joc. pai ai la scris [T] ala da click pe el si alege cum vrei sa fie scrisulhappy[funda]?

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Aa stiu si eu am aceeasi problema e sticat chatu la asta s refera cum il reparam