| Slendăriț a întrebat:

Cine joaca ourWorld? Ce stiti despre acest joc?(mi l-a recomandat o prietena)

Răspuns Câştigător
| Lariii99 a răspuns:

Buna. happy
E un joc interesant, poti face level, ai misiuni si foarte multe jocuri, plus ca iti poti alege multe haine si iti poti decora propriul apartament.
Exista si optiunea de a fi rezident, care nu e neaparat cu bani adevarati.
Eu zic sa iti faci un cont de proba(sa fii guest)si daca iti place iti poti salva contul.
Mai multe despre joc descoperi chiar tu. happy
Sper sincer ca te-am ajutat.
O fundita si pentru mine? te rog puppy dog eyes happy

1 răspuns:
| xPuffy a răspuns:

Eu m-am jucat ourworld.Nu pot sa zic ca imi place foarte mult.In plus cred ca este virusat.Mereu cand intram sa ma joc mi se bloca.