| elennairina a întrebat:

Cine ma poate ajuta?! As vrea un site de unde pot da comanda de un ghid de pregatire pentru clasa a7a-a8-a. aveti idee? dau funda. multumesc!

1 răspuns:
| teodor123123 a răspuns:

Te pis pe el de ghid nu-i bun de loc daca esti atenta la ore si ai norocu cum am avut eu sa stau in ultima banca la examenele de a 8 a iei sigur nota 10. bine eu nu ca as fii intrat la vreo ora. chiuleam in serie si tot am luat 9 si 9 la testele ala. am avut bafta sa stau in ultima banca.