| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Cine mai stie ce desene erau cand eram mici...Bineinteles ca acum nu mai suntlaughingSi e pacat desene ca si:Tutenstine sau Familia Tofu sau Marcelino... Cele mai multe primesc Fundaa`happy

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Erau multe.
nu stiu sa ti le spun pe toate, ca erau pe mai multe posturi,,
Adica, minimax, jetix ( care acum e disney ), si cartoon network.
Dar, le gasesti pe cele mai multe pe www.desenele-copilariei.net :)
Si gasesti multe si in engleza sau alte limbi. Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simpsons il mai baga la spanioli, popeye, songoku, etc.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi le găseşti pe www.peteava.ro şi dacă îmi amintesc găsesc multe desene cum ar fi

Familia Tofu
Tutankemon
Regele Şaman
Prinţesa Sisi
etc.etc

| mihaela31 a răspuns:

Nu stiu cata ani ai tu,dar cand eram eu mica,imi amintesc de desenele Testoasele ninja,Strumfii,nelipsitele des cu Tom si jerry,Sandy Belle,si mai erau unele chinezesti,nu mai stiu cum se numeau, altele cu niste curse de masini cu Michel Vaillant, etc.happy