| zuzumic a întrebat:

Chiar ...pentru ca am raspuns la o intrebare legata de desene animate acum chiar sunt curioasa... Cati de aici va mai amintiti de familia Jetza de pe Cartoon networck de Marcelino sau de Sailar moon?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sailor Moon :X ...nu stiu cum sa-ti zic da pe mine m'o marcat desenele alea...eram innebunita dupa ele...album,reviste,puzzle cu Sailor Moon laughing ...mda si sincer si acum le am pe calculator episoadele de la Sailor Moon si ma uit la ele cu drag :X happy

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Este vorba de familia Jetson, sailor moon si de Cartoon Network.
Cand eram mic le urmaream pe CN si petreceam mult timp uitandu-ma la tv. Am si filmul familia jetson si mi-a placut enorm. Despre celalalte desene nu pot sa ma pronunt.

| Cryssy a răspuns:

De familia Jetson nu imi mai aduc aminte deloc, si de Sailor Moon foarte putin... Dar stiu ca ma uitam la Marcelino si imi placea foarte mult acest desen animat! .Era frumos...

| Gabry a răspuns:

Imi amintesc de Marcelinolove struck cat de mult imi placealove struck

| Betty18 a răspuns:

Imi amintesc doar de sailor moon si marcelino...erau frumoase cand eram mici daca ar mai fi poate ar fi si acum frumoase

succes

| zuzumic explică:

Kratos imi cer scuze dar nu mai stiam cum se scrie k at cand le urmaream nu ma uitam la nume big grin

| zuzumic explică:

Dar de Simsala Grimm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De familia Jatson nu stiu, dar de Sailor Moon imi aduc aminte bine. Mi-a placut foarte mult. Chiar zilele trecute m-am uitat pe youtube la cateva filmulete cu Sailor Moon. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jetsons eram innebunita dupa acest desene animate este pe boomerang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salior Moon, YYH, alea De la hanna-barbera, OVA-uri, La Blue Girls, Si alte desene animate vechi erau frumos Decat Bleach