| elenukbombonik a întrebat:

Cine stie jocuri MMO romanesti? Pe net nu prea vad.Vad doar de astea in care joaca americani.Eu doresc jocuri asemanatoare cu Metin2. Fundita cine imi da cele mai multe si mai super jocuri.

Răspuns Câştigător
| Honey_8888 a răspuns:

Sa iti spun cateva jocuri care imi plac mie:1.IMVU 2.sims3 online 3. wow 4.bitefight 5.gladiatus 6. ikariam... fundita? plsss

9 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Pai hai sa va explic ceva.Nu sunt un mare expert in jocuri romanesti dar sa va zic un lucru METIN2 si 4STORY sunt MMORPG-uri, cabal nu il pot suporta daca vrei iti fac rost de WOW uite http://eternal-wow.com/? ad=topg iti faci cont(daca nu ai wow downloadeaza wow insstaller si alege whath of the litch king)dupa aia MU eu pernomal am stat 3ani pe mu si pentru un joc din 2002 are grafici destul de bune, shaya.RGHBRLLL!

| 인스피릿 a răspuns:

In romana ar mai fi 4Story.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story e aproape la fel ca metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu(flip)

| elenukbombonik explică:

Da dar eu urasc 4storystraight face

| vulcan1 a răspuns:

Stiu eu unu two worlds

| vulcan1 a răspuns:

Two worlds

| darcvlad112 a răspuns:

Pai orice joc mmo are si un server roman