| SomebodyIsMe a întrebat:

cornel fugaru a murit? adea nu inteleg pe youtube la melodia de ce ai plecat din viata mea videoclipul de la intrecerea anilor acolo era viu, dar la comentarii zice ca odihneasca-se in pace si nu intele... o murit sau nu?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! A murit, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Sursa:Mediafax
"Astăzi, 13 iulie, la ora 13.50, a încetat din viaţă, la Spitalul Universitar de Urgenţă Elias, compozitorul Cornel Fugaru, în urma unei boli incurabile cu evoluţie nefastă şi extrem de rapidă"