| BRG a întrebat:

vă pare rău că a murit Cornel Fugaru? Vă plăcea muzica lui?

Răspuns Câştigător
| DeNySsA_4699 a răspuns:

Da naspa ca avea cancer...na mie imi plcea doar o melodie de a lui

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy normal ca imi pare rau, pentru ca incetul cu incetul, se "duc"toate valorile noastre, si apar aceste pitipoance care nu stiu ce e aceia muzica, dar sunt vedete, s-au se cred ca sunt vedete, faza e ca le si merge...sad

| RфZaημtzα a răspuns:

Sincer nu il cunosc.

| corina_1184 a răspuns:

Sincer pana sa moara nu am auzit de el, dar are melodii frumoase, si alor mei le place foarte mult. Era un compozitor bun.