| MissBlack a întrebat:

Buna credeti ca am facut bine ca am raportato pe userul @mariaioana? Adica eu am pus o intrebare la care eram curioasa si ea a dat un raspuns vulgar.M-am uitat la intrebarile ei si am vazut ca sunt toate parca puse la misto, sau daca nu sunt puse la misto atunci fata asta este o adevarata c***a.Scuzati-ma de exprimare. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Adică http://www.tpu.ro/utilizator/acdsr? Ai făcut foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MissBlack explică:

Fata decenta si de treaba nu ma face sa rad. Daca aia este decenta eu sunt regina elisabeta.Cred ca tu si @mariaioana sunteti una si aceasi.Adica aveti niste intrebari si niste raspunsuri demene de filme porno.In locul lui Raluca vas suspenda serios.Nu ma iau de ea doar ca este foarte vulgara da niste raspunsuri si intebari de tot c*****l la fel si tu @LittleTweety