| EnglandGB a întrebat:

Buna,cu ce se poate ilocui afirmatia "te iubesc"?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pot trai fara tine.

| mona a răspuns:

,,te ador,,

| gux2 a răspuns:

"tin la tine" "ma faci fericit"

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e o afirmatie e o stare sau o minciuna

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Te urasc.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

->"Tin la tine mai mult decat tin la mine!"
->"Simt un sentiment de dragoste foarte puternic fata de tine" blushing
-> Imi dai o fundita din inima ta? laughing

| GoldandSilver a răspuns:

Simt ca fara tine nu pot trai.
Simt ca florile din gradina se ofilesc fara tine.Inima mi se rupe de dorul pe care mi-l faci atunci cand nu mai esti langa mine! Frumusetea ta e rutina pentru mine simt ca nu pot trai fara a te vedea. Ochii tai mi-au spus la prima vedere ca esti frumoasa si atunci am hotarat sa fim impreuna.Cam amuzante dar daca le spui cu sufletul jumatatii sale s-ar putea sa fi norocos! Funda?

| SimionAlexandru a răspuns:

Nu as inlocui afirmatia, insa as mai adauga ceva. Ar fi cam asa:
"Te iubesc suficient de mult incat sa aleg pentru tine, ceea ce TU alegi pentru tine".

| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Te ador, te plac sau ceva asemanatorbig grin

| Milayaa a răspuns:

Imi placi
esti minunat/a
daca esti intr-o relatie poti spune in mai multe feluri

| TheRageQuitter a răspuns:

"Sunt mult prea prost sa iti descriu cu adevarat sentimente mele unice/extraordinare asa ca o voi spune intr-un cuvant"