| troleibuz a întrebat:

"Femeile nu iubesc." Ce părere aveti despre afirmatia asta?

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că e făcută de un frustrat care nu are habar cum să cucerească o femeie și folosește arma tipică a bărbaților frustrați : „toate femeile sunt kurve", "nicio femeie nu iubește" bla bla. Îți dai seama de o afirmație cât e de proastă când începe cu „toate" sau "nimeni", foarte puține afirmații sunt universal valabile

| RAY a răspuns:

Cer drepturi de autor, stiintific vorbind iubirea nu poate fi dovedita prin metoda stiintifica, obser ceva raspunsuri, zero argumente, daca le intrebi daca au iubit vreodata sau ce e iubirea habar nu au

| troleibuz explică (pentru RAY):

Exista. E chimie. Ai auzit de oxitocina?

| Drimmero a răspuns:

Puteam sa jur ca Ray a spus-o

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Stie tot TPU

| Wr3nch a răspuns:

Ca a fost scrisa de un frustrat pe care nu la iubit nimenilaughing

| RAY a răspuns (pentru Wr3nch):

Ai avut vreodata o iubita?

| Wr3nch a răspuns (pentru RAY):

Am avut, si a fost iubire reala, la inceput aproape obsesiva.

| RAY a răspuns (pentru Wr3nch):

De unde stii tu ca tea iubit? ai vreo dovada?

| Wr3nch a răspuns (pentru RAY):

Dovezi palpabile nu ai cum sa ai, e abstract sa ceri asa ceva. Se vedea din gesturi si priviri. Si e o persoana care nu ar sta cu un om doar de convenienta pentru ca nu are deloc rabdarelaughing

| RAY a răspuns (pentru Wr3nch):

Vezi e credință nu e ceva rațional

| Wr3nch a răspuns (pentru RAY):

Eh, e vorba de simitire nu de ratiunea. Iubirea nu va fi niciodata ceva rational sau cuantificabil in mod real.

| RAY a răspuns (pentru Wr3nch):

Eu fiind ateu vad in asta mult haos fara nici o logica

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si femeile iubesc, dar depinde ce.

| Anonima163333 a răspuns:

O prostie.

| RAY a răspuns (pentru Anonima163333):

Argumenteaza de ce este o prostie?

| pixeltinker a răspuns:

Depinde de persoana, nu toți oamenii sunt la fel

| zattech a răspuns:

Total falsă

| Hirol a răspuns:

Idioata.

| RAY a răspuns (pentru Hirol):

Ce legatura are inteligenta cu a nu crede in ceva?