| denisa0906 a întrebat:

Buna!happy cu toti stim ca pisica cade mereu in picioare si ca o felie de paine unsa cade mereu pe partea unsa.deci daca legam o felie de paine unsa de o pisica cu partea unsa la suprafata si aruncam o pisica de pe gard cine cade in jos?(stiind ca felia cade mereu pe suprafata unsa iar pisica in picioare)?:d

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Mama... dar tu le ai pregatite?
intrebarile!
eu cred ca pisica ...pentru ca inainte ...cu siguranta pisica va linge, felia de paine...asta daca nu o mananca inainte!
misto intrebare... mi-a placut!
felicitari!

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O fi durand rau plictiseala asta?

Ia si tu o carte si mai citeste. De preferat, una de logica.

| Leea1234 a răspuns:

E al 3-lea raspuns castigator pe ziua de azi care il primesc de la tine!
eu iti multumesc... dar va crede lumea...ca am" pile "la tine!

| Leea1234 a răspuns:

Baiiii!
invidiosilor!
stiati ca razbunarea este arma prostilor?
cred ca nu! nici nu ma mira! sunteti niste copii, si inca nu stiti bine pe ce planeta traiti, asa ca nu ma mira! 1
sa vina ploaia de stupide!

| alle_1861 a răspuns:

Si daca vrei sa stii o felie de paine unsa nu cade mereu pe partea unsa, tine de distanta de la care cade. Si cine-i nebun sa lege o felie de paine de o pisica? laughing rolling on the floor

| denisa0906 explică:

Pt bloo2 : si care`i faza n`am voie sa scriu un pleonasm?raised eyebrowswsm unii va bagati numa in seama oh go on

| denisa0906 explică:

4andrutza: oare.laughing fi serioasa eu nu ma iau dupa lume...straight face daca mie mi se pare ca ai mai multa minte ca astia(ca sa nu zic alfel) atunci dc sa nu dau un raspuns castigator la cel ce merita... lol ce chestie.straight face

| adinescu a răspuns:

Tu vezi ce ai scris?

| adinescu a răspuns:

Pleonasp cacafonie logica, canci

| Bloo2 a răspuns:

Ai scris "cine cade in jos?". poate sa cada si in sus raised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa sincer am vrut sa fac eu experimentul dar de fiecare data cand leg o felie de paine de pisica vine cainele si o mananca(felia de paine)......asa ca nu am conditii sa efectuez experimentul in asa fel incat sa-ti dau un raspuns folositor.
Ai mai putea sa ungi pisica cu margarina pe labutze si sa vezi atunci cum cadehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de tare te plictisesti?