| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Buna!
Cum aflu cine mi-a dat stupid, nefolositor, amuzant, inteligent?
Dau funda celui mai explicit!:*

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Nu poti sa stii cine ti-a dat voturile, poti sa vezi doar cate voturi de stupid/nefolositor/amuzant etc ai.
Intri la intrebarile la care ai raspuns si sub raspunsul tau sunt aprecierile (stupid nefolositor etc) iar sub ele 0, 1, 2, 3.depinde cate ai primit. Sper ca ai inteles.Bye:*

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este cautatul acului in carul cu fan! Daca ai noroc, poate il gasesti intre cei care au raspuns o data cu tine la intrebare.Altfel...nu ai cum.Ar trebui sa cauti la toti userii la profil sa vezi cum au votat!

| Fiction a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti afla.Sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...si eu as vrea sa aflu...