| mariimaria a întrebat:

cum as putea sa descarc videoclipuri de pe youtube? merci.

2 răspunsuri:
| xroberth a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/ Se numeste youtube downloader, cu acest program in locul indicat pui URL-ul de la filmul dorit [URL-adresa completa a filmului, adica nu www.youtube.com] si il va downloada in calculator si totodata poti sa transformi filmul in asa fel in cat sa fie compatibil cu telefonul/PSP-ul/MP4-ul. Merit fundda :D?

| TheSmartBoy a răspuns:

Iti descarci Real Player-ul. Dupa care o sa iti apara la video cand de uiti "Download This Video"
Download: http://europe.real.com/realplayer/