| AnonymousMm a întrebat:

Cum as putea vedea la ce intrebare am primit un anumit vot(stupid, folositor, etc)? In afara de faptul ca pot vedea la punctaj cate voturi de fiecare fel am, as vrea sa vad concret la ce intrebarebig grin.
Dau funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Nu poti sa primesti voturi (stupid, folositor) la o intrebare, ci doar la un raspuns. pur si simplu intri la vizualizare profil, la raspunsurile tale si iti cauti raspunsul. dupa aia vezi ca scrie putin mai jos Folositor Nefolositor Amuzant Inteligent Stupid si vezi acolo cate voturi ai primit.
mult noroc!

| AnonymousMm explică:

Scz vroiam sa spun raspunsbig grin[am gresit]