| Andreea0612 a întrebat:

Cum pot descarca poze in pc de pe instagram?
Nu am cont dar pot intra de pe google pe profilul unor persoane.

4 răspunsuri:
| Andrei0510 a răspuns:

Incearca asta:http://www.ipal.ro/cum-salvezi-pozele-din-instagram/

Mie mi-a mers perfect! :)

| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Capture Screen, dupa instalare -dublu clic, se deschide o fereastra duci fereastra pe poza respectiva, clic drep -copy- save -in pc! Succes!

| Andreea0612 explică (pentru lpavel):

Nu am inteles.Cum il instalez?

| lpavel a răspuns (pentru Andreea0612):

Daca l-ai descarcat si nu reusesti sa-l instalezi sa-mi spui si te ajut! Se instaleaza ca orice alt program! Succes!