| Elly213 a întrebat:

Cum pot dezactiva casuta vocala?
Nu tin telefonul pe langa mine si as vrea ca atunci cand suna cineva sa am timp sa raspund.
Sunt in Orange daca are vreo importanta. happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dezactivare mesagerie/casuta vocala Orange:
-formezi *100#, alegi Servicii, Mesagerie Vocala si Dezactivare. In caz ca statusul este Inactiv dar cei care te apeleaza tot intra in casuta vocala, trebuie sa o activezi si sa o dezactivezi din nou.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti renunta la mesageria vocala daca suni la numarul scurt 200, prin serviciul interactiv SelfCare *100# sau din aplicatia "Contul meu", sectiunea "servicii" / "mesagerie vocala".
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa suni la *100 # si acolo o sa gasesti pas cu pas

| ioana23feb a răspuns:

##002#-apelare si ti va aparea dezactivare casuta postala

| Ovidiku a răspuns:

Formeaza 200 si urmeaza instructiunile pe care ti le spune acolo.