| crinaandra a întrebat:

cum pot sa stiu ca un baiat ma place daca ma tot tachineaza? va rog cat mai rpede un rasp

Răspuns Câştigător
| Lucian02 a răspuns:

Simplu

Sta pe langa tine aproape tot timpul incearca sa se bage in seamana, sau daca tu de exemplu desenezi cu alte prietene ceva interesant baga si el ochi in desenul tau sau al alteia

Sau vorbeste cu tine discutii comune
Crede-ma sunt baiat stiu cum facem big grin chiar daca asta nu-i bine

P.S. Daca se da smecher in fata altora si esti u pe acolo si asta inseamna ca te place

fundita?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te pisca de fundlove struck

| stefy_6374 a răspuns:

Daca iti place si tie de el, priveste-l in ochi.Fix.:*

| Dudulyna a răspuns:

Eu am facut cum a zis stefy_6374 dar stii ce mi-a facut?
mi-a dat o palma peste fata