| Deleb a întrebat:

Cum pot schimba scrisul la yahoo messenger sa rămână permanent. Știu doar la culoare, și nu știu unde sa dau. Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| DdeSimm a răspuns:

Simplu!`love struck Dai la,, Messenger '' apoi la,, preferences '',, appearance'' iar apoi la,, Change Font and Color'' si gta sper ca ti-am fost de folos!hee hee fundita?big grin

1 răspuns:
| Mоиica a răspuns:

Dupa ce intri pe mess dai sus la Messenger apoi Preferences si vezi ca scrie acolo apperance. happy