| norb1t32 a întrebat:

Buna cum sa am un caracter puternic sa nu ma întereseze ce spun alti plisssss funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de greu...
Ai mult de muncit, sa stii!
in primul rand, trebuie sa ai incredere in tine, or tu..stai prost la capitolul asta!
Gandeste pozitiv,cunoaste-te, analizeaza-ti calitatile si defectele, iar dupa ce le-ai ''depistat'', accentueaza-ti calitatile.
Oamenii sunt rai si spun multe doar ca sa nu taca, dar atata timp cat te cunosti si stii de ce esti capabil, vorbele rele nu mai dor asa de tare!
Fii optimist!
Lasa gandurile negative deoparte.Nu-s pentru tine happy

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

De fapt, nu ar trebui sa-ti bati capul cu tot felul de lucruri spuse de altii. Doar ce conteaza, ia in considerare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spun altii despre tine nu e treaba ta! e gelozia, invidia, rautatea ce iese la iveala. nu uita: ce e val, ca valul trece-eminescu. succes.

| TizZu15 a răspuns:

Apucate de:
Box, MMA, K1...happy

| vvvaaaaaa a răspuns:

Ai incredere in tine, aratati calitatile tale iar defectele:"secret"!laughing))