| xDxDxDxDxD a întrebat:

Cum se numesc accesoriile asemanatoare cu asta http://melimeloparis.ro/......cl13v.html insa sunt mai rotunde si prind tot cocul si de unde as putea cumpara? Am vazut la cineva si mi-a placut foarte mult insa in orasul nostru nu am gasit.

2 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Cleme, le poti cumpara din diferite magazine sau de pe okazii.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca au alt nume decat cleme pentru coc; se gasesc la Meli Melo, in Carrefour, prin alte supermaket-uri, la raionul de cosmetice unde se comerializeaza si piepteni, periute si alte accesorii pentru par.