| pinkyypromise a întrebat:

Cum te-ai putea prezenta unui grup mai mare de persoane in asa fel incat sa pari o persoana interesanta?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Totul tine de expresivitate atunci.
Trebuie sa ii privești în ochi, sa fii degajata, sa gesticulezi normal, nu excesiv sau deloc și sa zâmbești. Fii expresiva într un mod care sa para cât mai natural

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce vrei sa demonstrezi mai exact?

| pinkyypromise explică (pentru whatevernvm):

Nimic, vreau sa stiu cum pot spune poezia "ma numesc x, bla, bla, bla" intr-un mod mai captivant.

| whatevernvm a răspuns (pentru pinkyypromise):

Totul tine de expresivitate atunci.
Trebuie sa ii privești în ochi, sa fii degajata, sa gesticulezi normal, nu excesiv sau deloc și sa zâmbești. Fii expresiva într un mod care sa para cât mai natural

| RAY a răspuns:

Depinde de grup pinky, de exemplu intri intr-un grup de rock nu te pui sa vorbesti despre cat de frumoase sunt manelele, te ai prins, din contra ironizarea lor va duce la aprecierea ta sau daca ai informati despre rock, daca esti timida, nu te bagi in seama, multi nici nu vor stii ca existi

| Plato a răspuns:

Daca esti, esti, daca nu, nu.
Daca nu esti interesanta pentru grupul ala, poti fi pentru altul, nu te "introduce" fortat nicaieri.